سوالات متداول

  تو نصب و راه‌ اندازی کسبینو مشکل داری؟

  اگه تو مراحل نصب و راه‌اندازی کسبینو به مشکل برخوردی و هر گونه سوال و اشکالی داری، ما به همه شون تو این بخش جواب دادیم. پس به راحتی کسبینو را نصب کن.

  چطوری کسب و کارمم رو تو کسبینو شروع کنم؟

  کسبینو قراره بهت کمک‌ کنه که کسب و کارتو راه بندازی و یا رونق بدی و بیشتر و راحت‌تر پول در بیاری، اگه تو این زمینه احتیاج به راهنمایی داشتی، اینجا به همه سوالات جواب دادیم.

  تبلیغات مکان محور در کسبینو چطوریه ؟

  تو کسبینو می‌تونی به‌راحتی محصولاتی که داری رو تبلیغ کنی و درآمدتو افزایش بدی. این تبلیغات ‌می‌تونه‌ به‌ صورت نوشته، تصویر، فیلم ‌و‌ براساس موقعیت‌مکانی خودت‌و‌مشتری‌هات باشه.بسته‌های تبلیغاتی مکان‌محور هم تو این بخش داریم که کمک می‌کنه بیشتر و راحت‌تر نتیجه بگیری. اگه سوالی تو این زمینه داری اینجا پاسخ دادیم.

  طرح اشتغال کسبینو چیه؟

  طرح اشتغال کسبینو (طاک) یک طرحی که همه ی کارجوها می تونن بیان درخواست اشتغال خودشون رو در اپلیکیشن اعلام کنند ، همچنین کارفرما هم می تونند درخواست استخدام نیروی مدنظرشون رو اعلام کنند و علاوه بر این آگهی افرادی که دنبال کار هستند رو هم مشاهده کنند.

  طرح کسبینویاری چیه ؟

  در کسبینویاری قراره یک کار خیر انجام بدیم. هدف هم آموزش مهارت، ایجاد شغل و کمک به راه‌اندازیه کسب و کاره. به عنوان کسبینویار می‌تونی هر دارایی، کالا، خدمات، دانش و مهارتی که داری را رایگان (بلاعوض) در اختیار فردی قرار بدی که نیاز داره. اگه نمی‌دونی چطور می‌تونی کسبینویار بشی یا چه طور از خدمات کسبینویاری استفاده کنید، اینجا به سوالاتت جواب دادیم