چطوری تو کسبینو تبلیغ کنیم؟

  • 3 مارس 2021

تبلیغات در کسبینو

استفاده از بسته های تبلیغاتی موجب بیشتر دیده شدن و متمایز شدن پست های کسب و کار شماست و با خرید این بسته ها به افزایش درآمد بیشتر شما کمک خواهد شد.
بسته تبلیغاتی دیوار:
این بسته تبلیغاتی به شما این امکان را می دهد تا در بخش دیوار کسبینو (اکسپلور)، طی مدت زمان مشخصی، پست تبلیغاتی موردنظرتان را نردبان کرده و در فریم (قالب) بزرگتر از پست های دیگر جهت مشاهده عموم کاربران کسبینو نمایش دهید.
این بسته های تبلیغاتی در سه مدل 1 روزه و 3و 5 روزه ارائه می شود.

بسته تبلیغاتی مکان محور:
این بسته تبلیغاتی متمایزترین و جزو خاص ترین تبلیغات در جهان است و به شما این امکان را می دهد تا در منطقه مورد نظر در اطراف کسب و کارتان یا هر نقطه ای که از نقشه انتخاب نمایید، به تمام افرادی که کسبینو را نصب نموده اند و در این محدوده تردد و یا حضور دارند، به مدت حداکثر 90 روز و تا سقف معینی از کاربر ، پست تبلیغاتی مورد نظرتان را در قسمت خانه ی کاربران آن منطقه انتخابی در اپلیکیشن کسبینو ارسال نمائید.
این بسته در شعاع انتخابی 2 کیلومتری ، 4 و 5 کلیومتری منطقه مورد نظر ارائه خواهد شد.

شاید باورتون نشود اما قیمت تبلیغات در کسبینو باور نکردنی است.

شاید اطلاع داشته باشید که هزینه تبلیغات به صورت پیامک و تکست از 13 تا 25 تومان متغییر است، اما در کسبینو فرستادن یک تیزر تبلیغاتی مولتی مدیا از 5 تومان تا ده تومان (صد ریال) است.

پس فرصت رو از دست ندهید و همین حالا برای کسب درآمد بیشتر یکی از بسته های تبلیغاتی کسبینو رو خریداری کنید.

تبلیغات دیوار ، پست شما را به صورت تبلیغاتی و در اندازه بزرگتر از پست های دیگر در قسمت دیوار کسبینو یا همان اکسپلور (گرید) در مدت زمان مشخصی که شما انتخاب کرده اید نمایش می دهد و در عین حال آن پست را نردبان کرده و به بالای صفحه ارسال می کند.

 

kasbino divar ads

شما با مراجعه به صفحه ی پروفایل خود (صفحه شخصی‌تان) و انتخاب گزینه ثبت آگهی از قسمت بسته های من می توانید از بسته های خریداری شده ، فعال و غیر فعال خود مطلع شوید.

Kasbino - My Ads

بسته دیوار: این بسته تبلیغاتی به شما این امکان را می دهد تا در بخش دیوار کسبینو یا گرید (اکسپلور) ، طی مدت زمان مشخصی، پست تبلیغاتی موردنظرتان را به صورت متمایز جهت مشاهده عموم کاربران کسبینو نمایش دهید.

بسته مکانی: این بسته تبلیغاتی به شما این امکان را می دهد تا در محدوده مورد نظر در اطراف کسب و کارتان یا هر نقطه ای از نقشه که انتخاب کرده اید ، به تمام افرادی که کسبینو را نصب دارند و در این محدوده تردد و یا حضور دارند ، به مدت حداکثر 90 روز و یا ، تا سقف معینی از کاربر که در بسته ها اعلام شده است ، پست تبلیغاتی مورد نظرتان را در قسمت خانه در کسبینو ارسال نمائید.

تبلیغات مکان محور

تبلیغات مکان محور به شما این امکان را می دهد تا بتوانید محصولات و خدمات خود را در قالب عکس و یا ویدیو به صورت منطقه ای برای کاربران کسبینو ارسال نمایید.

این تبلیغات می تواند هم در اطراف موقعیت کسب و کار شما انجام شود و هم می تواند در منطقه جغرافیایی که شما می خواهید منتشر گردد.

پس از تکمیل اطلاعات کسب و کار خود، از صفحه شخصی‌تان در قسمت ویرایش پروفایل ، می توانید از طریق صفحه پروفایل و ورود به قسمت ثبت آگهی، از بسته تبلیغاتی مکان محور استفاده نمایید.

 

kasbino ads

این بسته این امکان را فراهم می کند تا بر اساس مساحت های مختلف در بسته های تبلیغاتی مکان محور ، به عنوان مثال در بسته با محدوده 12 کیلومتر مربع (به شعاع 2کیلومتری از کسب و کار) ، به تمام افرادی که کسبینو رو نصب دارند و در محدوده موقعیت پست شما تردد و یا حضور دارند ، به مدت حداکثر 90 روز و یا تا سقف معینی از کاربر ، پست تبلیغاتی مورد نظرتان را در قسمت خانه در کسبینو ارسال می کند.

زمانی که کاربران بسته تبلیغاتی مکان محور خرید می نمایند پست مورد انتخابی شان در موقعیت مکانی درخواست داده شده، برای همه ی افرادی که در آن موقعیت مکانی حضور دارند و کسبینو را نصب داشته باشند ، آن پست در قسمت خانه ی اپلیکیشن افراد حاضر در آن منطقه نمایش داده خواهد شد.

kasbino locaion base ads

برای خرید بسته تبلیغاتی از دو طریق زیر میتوانید اقدام نمایید:
1- مراجعه به صفحه ی پروفایل و کلیک بر روی ثبت آگهی و انتخاب و خرید بسته تبلیغاتی
2- مراجعه به صفحه مرورگر (چهارخانه وسط نوار پایین اپلیکیشن) و از دسترسی سریع بر روی ثبت آگهی کیلیک نمایید و بسته مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید.

بارگذاری محتوا

مهمترین عواملی که باعث می شود تا محتوای شما بازدید داشته باشد بستگی به یک سری عوامل دارد از جمله:

  • کامل بودن اطلاعات و مشخصات کسب وکارتان
  • بارگذاری روزانه‌ی عکس و ویدئو های مناسب و جذاب از محصولات یا خدماتی که به مشتریان ارائه می دهید
  • ثبت دقیق محل کسب وکارت روی نقشه