طرح اشتغال

  • 4 مارس 2021

کارجو

کارجو عزیز لطفاً جهت کاریابی و اشتغال، اپلیکیشن کسبینو را باتوجه به دستگاه خود از یکی از موارد زیر دریافت کنید:
۱) دانلود مستقیم برای دستگاه های اندروید از طریق لینک زیر:
https://kasbinoapp.com/app

۲) دانلود کسبینو برای دستگاه های اندروید از طریق گوگل پلی
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kasbinoapp.gita

۳) همچنین اگر دستگاه شما آیفون است و یا از ویندوز می خواهید استفاده نمایید لطفا از طریق لینک زیر از نسخه وب اپلیکیشن استفاده فرمایید.
https://kasbinoapp.ir/kasbinoo
لطفاً پس از ساخت اکانت، به صفحه پروفایل خود (صفحه شخصی‌تان) بروید و از قسمت افزودن پست بر روی گزینه کارجویی کلیک کنید.
در این قسمت اطلاعات درخواست شده فرم را براساس توانایی و نیازتان تکمیل نمایید.
همچنین در صورتی که تمایل دارید در طرح طاک شرکت کنید تیک گزینه ی علاقمند به حضور در طرح اشتغال کسبینو را بزنید و یکی از مشاغل را متناسب با درخواستتان انتخاب نمایید
و درخواست کاریابی و اشتغال خود را در قالب یک پست ثبت کنید تا کارفرمایان با مشاهده پست کاریابی‌تان با شما تماس بگیرند.

برای مشاهده آگهی کارفرمایان ، پس از مراجعه به قسمت اکسپلور (دیوار) کسبینو بروی کادر جستجو کلیک نمایید سپس از گزینه کار (فرصت شغلی) ، پس از درج عنوان شغلی مورد نظرتان در بین آگهی کارفرمایان جستجو نمایید.
همچنین میتوانید زمانی که وارد صفحه اکسپلور شدید از دسته بندی بالای صفحه بر روی کارفرماها کلیک کنید و تمامی پست های ثبت شده کارفرمایان را مشاهده نمایید.

کارفرما

کارفرمای عزیز، لطفاً جهت درج آگهی استخدام، اپلیکیشن کسبینو را باتوجه به دستگاه خود از یکی از موارد زیر دریافت کنید:
۱( دانلود مستقیم برای دستگاه های اندروید از طریق لینک زیر:
https://kasbinoapp.com/app

۲( دانلود کسبینو برای دستگاه های اندروید از طریق گوگل پلی
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kasbinoapp.gita

۳ (همچنین اگر دستگاه شما آیفون است و یا از ویندوز می خواهید استفاده نمایید لطفا از طریق لینک زیر از نسخه وب اپلیکیشن استفاده فرمایید.
https://kasbinoapp.ir/kasbino

لطفاً جهت درج آگهی استخدام پس از نصب اپلیکیشن کسبینو و ساخت اکانت، به صفحه پروفایل (صفحه شخصی‌تان) بروید و از منوی داشبورد بر روی گزینه “ویرایش پروفایل” کلیک نمایید و اطلاعات خود را در قسمت مشخصات کاربری، مشخصات صفحه کاری و اطلاعات تماس تکمیل نمایید تا احراز هویت گردید و حساب کاربری شما کسب و کاری گردد.
سپس از گزینه افزودن پست در صفحه پروفایل ، بروی کارفرمایی (درخواست نیروی کار) کلیک کلید و اطلاعات درخواست شده فرم را براساس توانایی و نیازتان به کارجو تکمیل نمایید.
پس از تکمیل فرم به مرحله بعدی بروید و یک عکس از کسب وکارتان و یا عکس مرتبط با درخواستتان را ثبت کنید و آگهی استخدام خود را در قالب یک پست ثبت کنید تا کارجویان با مشاهده پست استخدام با شما تماس حاصل نمایند.

برای مشاهده آگهی کارجویان ، پس از مراجعه به قسمت اکسپلور (دیوار) کسبینو بروی کادر جستجو کلیک نمایید سپس از گزینه کارجو (نیروی کار) ، پس از درج عنوان شغلی مورد نظرتان در بین آگهی کارجویان جستجو نمایید.
همچنین میتوانید زمانی که وارد صفحه اکسپلور شدید از دسته بندی بالای صفحه بر روی کارجوها کلیک کنید و تمامی پست های ثبت شده کارجویان را مشاهده نمایید.

طرح اشتغال کسبینو

هر فردی می تونه تو کسبینو ثبت نام کنه و درخواست اشتغالش رو ثبت کنه از خانم های خونه دار گرفته تا دانش آموزان ، دانشجویان ، سربازها، بازنشسته ها و کسانی که دنبال شغل دوم و یا تغییر شغل فعلی می گردند، می توانند در کسبینو ثبت نام کنند و درخواست خود را اعلام کنند.

 

کارفرمایان و کارجویان عزیز می توانند برای تمامی عنوان های شغلی درخواست خود را در کسبینو ثبت کنند.

در کسبینو درخواست استخدام و کاریابی به صورت کاملاً رایگان انجام می‌شود و شما می توانید به صورت حرفه ای در شبکه حرفه ای کسب و کار کسبینو درخواست خود را برای تمامی مشاغل به صورت رایگان پست کنید.

موقعیت مکانی برای کارجویان متغیر به نظر خودشان می باشد. یعنی اگر کارجویی در میدان آزادی سکونت دارد و می خواهد در منطقه ی سکونت خود مشغول به کار باشد میتواند لوکیشن (موقعیت مکانی) را میدان آزادی انتخاب نماید، همچنین کارجو می تواند هر محدوده ی دیگری که مدنظر دارد را برای درخواست خود ثبت نماید.

 

همچنین کارفرمایان برای ثبت موقعیت مکانی می بایست محدوده شرکت خود را ثبت کنند. اما می توانند آگهی خود را برای نقاط دیگر هم ارسال نمایند.

 

تمامی کارجویان می توانند از طریق اپلیکیشن و افزودن پست کارجویی، درخواست اشتغال خود را ثبت کنند اما کارجویانی که میخواهند در این طرح فعالیت کنند می بایست در انتهای فرمِ کارجویی ، تیک علاقمند به حضور در طرح طاک را بزنند و یکی از دوازده عنوان شغلی ذکر شده را انتخاب نمایند.

kasbino tak

کسبینو در طرح اشتغال از دوازده موقعیت شغلی حمایت می کند و برای کارجویان این مشاغل ده میلیون ریال اعتبار هدیه برای خرید بسته تبلیغاتی رایگان در جهت توسعه و رونق فعالیتشان در کسبینو اعطا می نماید

12 عنوان شغلی مورد حمایت عبارتند از:
شغل های مورد حمایت کسبینو:
۱. تولید محتوا
۲. ادمین پیج کسبینو
۳. بازاریاب
۴. فروشنده
۵. برنامه نویس
۶. خیاطی
۷. آشپزی
۸. صنایع دستی
۹. طراح گرافیک
۱۰. کیف و کفش
۱۱. آموزش
۱۲. کشاورز

لطفاً پس از انتخاب یکی از مشاغل این طرح ، آیدی (نام کاربری) خود را به همراه شماره تلفن به پشتیبانی کسبینو از طریق اپلیکیشن اعلام نمایید.

support

 

کسبینو برای حمایت از دستفروشان همانند مشاغل طرح اشتغال ، ده میلیون ریال بسته حمایتی در نظر گرفته است.