راه اندازی و نصب

  • 16 ژانویه 2021

نصب و راه اندازی

اپلیکیشن کسبینو را می توانید از سه طریق دریافت نمایید

1) دریافت مستقیم اپ کسبینو (مختص دستگاه های اندروید) از طریق سایت کسبینو به آدرس:

https://kasbinoapp.com/

 

2) اگر دستگاه شما اندروید است و از گوگل پلی پشتیبانی می کند، از لینک زیر دانلود و نصب کنید

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kasbinoapp.gita

 

3) اگر دستگاه شما دارای سیستم عامل IOS است لطفا از طریق لینک زیر از نسخه وب اپلیکیشن استفاده کنید.

Kasbinoapp.ir/Kasbinoo/

در حال حاضر نسخه نصبی برای سیستم عامل IOS در دسترس نمی باشد ، اما می توانید از نسخه رایج وب اپلیکیشن مخصوص دستگاه های IOS استفاده نمایید.

برای استفاده از این نسخه لطفا از لینک زیر اقدام فرمایید:

KasbinoApp.iR/Kasbinoo

همچنین برای سهولت در استفاده از این نسخه، لطفاً بر روی گزینه Add Home Screen دستگاه خود کلیک نمایید تا در صفحه هوم خود، برنامه را مانند سایر اپلیکیشن ها دردسترس داشته باشید.

برای این کار ابتدا لینک بالا را در مرورگر خود باز کنید، سپس بر روی گزینهآیکن اشتراک گذاری در آیفون

طبق تصویر زیر کلیک کنید

و سپس بروی گزینه Add Home Screen کلیک کنید تا به سهولت بتوانید از کسبینو استفاده کنید.

 

در حال حاضر می توانید از نسخه وب اپلیکیشن  به آدرس زیر استفاده نمایید.
https://kasbinoapp.ir/kasbinoo/

این نسخه بدون آنکه حجمی را از کامپیوتر شما را بگیرید از طریق وب خدمات کسبینو را ارئه می دهد.

اگر دستگاه شما حافظه برای نصب برنامه جدید ندارد، می توانید از نسخه وب اپلیکیشن به آدرس زیر استفاده کنید:

https://kasbinoapp.ir/kasbinoo/

اگر دستگاه شما از نسخه های قدیمی اندروید و زیر ورژن ۶ است، می توانید با استفاده از نسخه وب اپلیکیشن به آدرس زیر استفاده کنید:

https://kasbinoapp.ir/kasbinoo/

اگر سیستم عامل تلفن همراه شما اندروید است و از برند هوآوی یا هر برند دیگری است که از سرویس های گوگل پشتیبانی نمی کند کافی است از دانلود مستقیم اپلیکیشن در سایت کسبینو اقدام کنید.

لینک دانلود مستقیم:

https://kasbinoapp.com/app

اگر دستگاه شما سیستم عاملی غیر از اندروید دارد، می توانید از نسخه وب اپلیکیشن کسبینو از طریق لینک زیر استفاده کنید.

https://kasbinoapp.ir/kasbinoo/

اگر بعد از دانلود و نصب کسبینو، پیامی با عنوان “مشکل تجزیه دارد” دریافت کرده اید و برنامه برایتان اجرا نشد، به این علت است که نسخه اندروید گوشی شما زیر ۶ است و متاسفانه دستگاه شما نمی تواند این اپلیکیشن را اجرا نماید و می بایست از نسخه وب اپلیکیشن به آدرس زیر استفاده کنید.

https://kasbinoapp.ir/kasbinoo/

اگر بعد از دانلود و نصب کسبینو ، پیامی در خصوص اینگه گوشی روت شده است دریافت کرده اید و برنامه برایتان اجرا نشد به این علت است که گوشی شما روت شده و نمی توانید این اپ را بروی گوشی خود داشته باشید و برای رفع این مشکل می بایست دستگاه خود را ازحالت روت خارج خارج نمایید و یا از نسخه وب اپلیکیشن (تحت وب) استفاده کنید.

حساب کاربری

بعد از نصب و اجرای کسبینو ، در صفحه اولیه‌ی کسبینو بر روی عضویت کلیک نمایید.

  1. عضویت برای افراد و یا کسب و کارهایی است که برای اولین بار وارد کسبینو می شوند و هیچ گونه اکانت و حساب کاربری ندارد.
  2. در ابتدا پس از کلیک بر روی عضویت و ثبت شماره همراه و تایید قوانین به مرحله بعد بروید و کد امنیتی پیامک شده را وارد نمایید ، در مرحله بعدی نام کاربری دلخواه خود را وارد نمایید و مرحله بعدی را کلیک کنید ، در این مرحله یک رمز عبور 8 رقمی برای خود مشخص کنید و در ادامه مرحله بعد اطلاعات کاربری خودتان را طبق فرم تکمیل نمایید و ثبت نهایی را کلیک کنید تا اکانت شما ایجاد گردد.

اگر در نسخه های قبلی کسبینو حساب کاربری (اکانت) داشته اید لازم است در نسخه جدید جهت سهولت و دسترسی آسان و امن تر به اپلیکیشن ، رمز عبور برای حساب خود ایجاد نمایید.
برای این کار پس از وارد شدن به صفحه ورود (لاگین) کسبینو ، گزینه ایجاد یا فراموشی رمز عبور کلیک نمایید ، پس از وارد کردن شماره همراه و سپس ثبت کد امنیتی پیامک شده ، حساب کاربری مورد نظرتان را انتخاب نمایید و در مرحله بعد می توانید رمز عبور برای حساب خود تعریف نمایید و در ادامه پس از تکمیل اطلاعات کاربری بر روی گزینه ثبت نهایی کلیک نمایید تا رمز عبور و تغییرات شما ثبت گردد

اگر رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده اید برای بازیابی رمز عبور از صفحه ورود (لاگین) بر روی ایجاد و یا فراموشی رمز عبور کلیک نمایید و پس از وارد کردن شماره همراه و سپس ثبت کد امنیتی پیامک شده ، حساب کاربری مورد نظرتان را انتخاب نمایید و در مرحله بعد می توانید رمز عبور جدید برای حساب خود تعریف نمایید و در ادامه پس از تکمیل اطلاعات کاربری بر روی گزینه ثبت نهایی کلیک نمایید تا رمز عبور جدید و تغییرات شما ثبت گردد.

شما با مراجعه به صفحه ورود (لاگین) کسبینو می توانید با وارد کردن شماره همراه حساب کاربری که قبلاً ایجاد کرده اید ( و یا شناسه کاربری اکانت خود) به همراه رمز عبور ، وارد پروفایل (حساب کاربری) خود شوید.

برای حذف اکانت (حذف حساب کاربری) به صفحه پروفایل خود بروید و پس از کلیک بر روی سه خط بالای صفحه و باز شدن فهرست کناری ، گزینه حذف حساب را بزنید. پس از پذیرفتن شرایط به مرحله بعد بروید و علت حذف اکانت خود را ثبت نمایید و به مرحله بعد بروید و پس از ثبت کد امنیتی پیامک شده ، بر روی بلی کلیک نمایید تا حساب شما حذف گردد.

برای بارگذاری و یا تغییر تصویر کسب و کار و یا تصویر شخصی حساب خود ، به صفحه پروفایل مراجعه کنید و از قسمت داشبورد ، بر روی ویرایش پروفایل کلیک نمایید و از گزینه ویرایش تصویر کاربری ، تصویر کسب و کار (عکس پروفایل‌تان) را تغییردهید.

کسب و کارها و افراد در کسبینو می توانند سایر شبکه اجتماعی های خود را به اپلیکیشن اضافه نمایند ، برای این کار به صفحه پروفایلتان بروید و از منوی داشبورد وارد ویرایش پروفایل شوید.

سپس گزینه اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی را انتخاب کنید و لینک شبکه های اجتماعی خود را در این قسمت درج نمایید.

نام کاربری و مولتی اکانت

شناسه (نام) کاربری همان اسم کسب و کار شماست و کاربران با آن اسم می توانند شما را در کسبینو جستجو نمایند.
برای انتخاب نام کاربری کافی است فقط از حروف و اعداد انگلیسی و همچنین آندرلاین (_) استفاده کنید و از انتخاب نقطه، ویرگول ، خط فاصله و علامت های مشابه استفاده ننمایید.

مانند: kasbinoapp  ،  kasbino_app، kasbino1400

با قابلیت مولتی اکانت کسبینو ، هر کاربر با یک شماره موبایل می تواند تا ده حساب کاربری درکسبینو ایجاد نماید.

شما با هر شماره تا ده اکانت میتوانید داشته باشید برای این کار لازم است از اکانت خود خارج شوید (برای خروج از اکانت به صفحه پروفایل خود بروید و پس از کلیک بر سه خط بالای صفحه و باز شدن فهرست کناری ، گزینه خروج را بزنید.) پس از خروج بر روی ایجاد حساب کاربری جدید کلیک نمایید و یک اکانت (حساب کاربری) جدید ایجاد نمایید.

فرم مشخصات

ما در کسبینو برای ارتباط بهتر و طبقه بندی شده صاحبان کسب و کار ، آنها را در دسته بندی های مرتبط با شغل خود قرار می دهیم.

این ویژگی باعث می شود تا شما با مشتریان شما به راحتی محصولات و کالاهای خود را پیدا کنند و به سهولت خرید کنند.

برای تغییرات اطلاعات شخصی و کاری خود می توانید از صفحه پروفایل (صفحه شخصی‌تان) وارد منوی داشبورد شوید و از قسمت ویرایش پروفایل این تغییرات را اعمال نمایید.