راه اندازی کسب و کار

 • 3 مارس 2021

حساب کاربری کسب و کار

با تغییر حساب کاربری مشتری (عادی) به حساب کاربری کسب‌ و‌ کار می توانید از همه ی قابلیت‌های کسبینو استفاده‌کنید ، در نظر داشته باشید حساب‌های کاربری مشتری (عادی) قابلیت‌های کمتری برای فعالیت در کسبینو دارند، چون این قابلیت ها برای کاربرانی فعال است که حساب کسب‌وکار دارند.
تفاوت حساب کاربری عادی با کسب و کار در قابلیت پست گذاشتن ، استفاده از بسته های تبلیغاتی و … است.

برای فعال شدن حساب کاربری لطفا وارد صفحه پروفایل (صفحه شخصی‌تان) شوید سپس از قسمت منوی داشبورد بر روی ویرایش پروفایل کلیک نمایید و مشخصات کاربری، مشخصات صفحه کاری و اطلاعات تماس خود را ثبت نمایید تا حساب کاربری شما فعال گردد.

kasbino - business account

 

با تغییر حساب کاربری به کسب‌ و‌ کار می توانید از تمام قابلیت‌های کسبینو استفاده نمایید ، به دلیل اینکه برخی از قابلیت های کسبینو مختص صاحبان کسب‌وکار است.
قابلیت‌هایی همچون بارگذاری محصول و کارفرمایی ، دریافت تیک آبی و قرار گرفتن موقعیت کسب و کار در نقشه و برخی امکانات دیگر مختص این کاربران است. پس برای دسترسی به تمام بخش های کسبینو حساب خود را تکمیل نمایید.

ویرایش پروفایل

برای ثبت موقعیت مکانی، کافی است به صفحه شخصی خود (صفحه پروفایل) بروید و از منوی داشبورد و گزینه مشخصات صفحه کاری ، از قسمت موقعیت به دو صورت می توانید لوکیشن (موقعیت مکانی) خود را ثبت نمایید:
۱- اگر در محل کسب وکارتان هستید می توانید با کلیک بر روی گزینه ” من را موقعیت یابی کن ” به صورت اتوماتیک موقعیت خود را ثبت نمایید.
۲- از طریق گزینه “انتخاب از روی نقشه” موقعیت مکانی‌ خود را به صورت دستی ثبت نمایید.

 

 

شما می توانید از صفحه شخصی‌تان (صفحه پروفایل) و منوی داشبورد و انتخاب گزینه ” ویرایش پروفایل ” تصویر و اطلاعات شخصی و کسب و کاری خود را تغییر و یا ویرایش نمایید.

خدمات کسبینو

تمامی افراد حقیقی، حقوقی، خدماتی، کسب و کارهای صنعتی، اصناف، استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان، پزشکان، مشاغل خانگی، معلمین و دانشجویان، سازمان ها و دستگاه‌ها و … می توانند در کسبینو ثبت نام کنند و  صفحه اختصاصی خود را راه اندازی نمایند.

کسب و کارها در کسبینو می توانند:

 • کسب و کارها در کسبینو می توانند اطلاعات موقعیتی و رویدادهای تجاری کسب و کار خود را بصورت مکانی ثبت نمایند.
 • رایگان بودن ثبت نام, عضویت و معرفی خدمات و محصولات در کسبینو
 • ایجاد باشگاه مشتریان و شبکه سازی برای کسب و کارها به واسطه شبکه اجتماعی بودن کسبینو
 • کسب و کارها می توانند تبلیغات خدمات و محصولات خود را به کاربران و مشتریان نزدیک به کسب و کار خود و کابران یا مشتریان در یک محدوده خاص و تعیین شده توسط خودشان ارسال نمایند
 • کسب و کارهای ثبت شده بر روی نقشه کسبینو این قابلیت را دارند که بر اساس موقعیت مکانی و نوع خدمات از سوی کاربران جست وجو شوند
 • برای اولین بار در دنیا ، تمامی کاربران می توانند با تعاملاتی که در کسبینو دارند پرسیس جمع آوری نمایند و از مزیت های آن بهره مند شوند
 • ارائه بسته های تبلیغات ارزان قیمت برای کسب و کارها
 • استفاده از تبلیغات مکان محور به منظور توسعه کسب و کار و کسب درآمد بیشتر
 • فروش محصولات و ارائه خدمات به مشتریان بدون نیاز به پرداخت کارمزد
 • دریافت تیک آبی برای کسب و کارهایی که احراز هویت شده اند
 • ارائه خدمات به صورت سراسری در تمام نقاط کشور و حتی در خارج از مرزهای ایران برای ایرانیان عزیز
 • بهره مندی کسب و کارها (کارفرمایان) و کاربران عادی (کارجویان) از طرح اشتغال کسبینو
 • دارای کیف پول با قابلیت های منحصر به فرد
 • امکان ثبت نظر و امتیاز در صفحه شخصی (پروفایل) کسب و کارها از سوی کاربران و مشتریان
   • پشتیبانی آنلاین ، هفت روز هفته و 24 ساعته
   • استفاده از نقشه بومی
   • ارائه تحلیل بازار به کسب و کارها شامل: تحلیل مشتریان، تحلیل رقبا و تحلیل همکاران (بزودی)
   • خرید آنی محصولات با کلیک بر روی عکس محصول (بزودی)
   • امکان استفاده از دایرکت و لایو (بزودی)

پرسیس به اعتبار رایج و امتیاز کسبینو گفته می شود
که یکی از راه های دریافت پرسیس تعاملاتی است که شما در کسبینو از طریق لایک کردن پست ها، ثبت نظر، ثبت پست و مشاهده پست ها دارید.

اگه برای کسب و کار خود مجوزهای قانونی (مانند مجوزهای صنفی) دارید، پس از احراز هویت می توانید تیک آبی دریافت نمایید تا از سایر کسب و کارها متمایز شوید.

تیک آبی باعث می شود بازدید از صفحه کسب و کار شما بیشتر شود و مشتریان بیشتری به شما برای دریافت خدمات و خرید محصولاتتان مراجعه کنند.

کسبینو یک بازار (شبکه اجتماعی) 24 ساعته است و هر زمانی که بخواهید می توانید به کسبینو مراجعه نمایید و از خدمات آن بهره مند شوید.

اما اگر نیاز به مشورت و یا خرید از محصولات و خدمات کسب و کارها دارید، می توانید با مراجعه به صفحه شخصی فروشنده و اطلاع از ساعات کاری صاحب کسب و کار در ارتباط باشید.

می توانید با شرکت در رویداد ها و افزایش تعامل در کسبینو پرسیس جایزه بگیرید
این تعاملات شامل: لایک کردن پست ها، ثبت نظر، ثبت پست و مشاهده پست ها است.
مجموع امتیازی که هر کاربر از تعاملات شامل : لایک ، کامنت، ثبت نظر و مشاهده پست ها ، می تواند در روز دریافت نماید یک پرسیس به شرح زیر است:
1- امتیاز پست: کاربر در روز مجموعا با بارگذاری 5 پست میتواند امتیاز کامل بگیرید و هر پست 0.1 امتیاز دارد که مجموعا در روز با احتساب 5 پست، 0.5 پرسیس دریافت می کند.
2- امتیاز لایک: کاربر در روز تا سقف 10 لایک میتواند امتیاز کامل را دریافت نماید و هر لایک 0.015 و با احتساب 10 لایک ، مجموعاً 0.15 پرسیس روزانه دریافت می کند
3-امتیاز کامنت: کاربر در روز تا سقف 10 کامنت می تواند امتیاز کامل را دریافت نماید و هر کامنت 0.015 و مجموعاً 0.15 پرسیس روزانه دریافت می کند.
4-امتیاز ویو: کاربر در روز تا سقف 20 ویو می تواند امتیاز کامل را دریافت نماید و هر ویو 0.01 امتیاز و مجموعا 0.2 پرسیس روزانه دریافت می کند
به این صورت شما روزانه یک پرسیس از کسبینو دریافت می کنید و می توانید در انتها با جمع آوری این پرسیس ها از بسته های تبلیغاتی کسبینو تا سقف پرسیس دریافتی از تبلیغات مکان محور به صورت رایگان در کسبینو بهره مند شوید
برای مشاهده امتیاز های دریافتی هم به کیف پول خود مراجعه کنید

 

برای دسترسی به کیف پول می توانید از دو طریق زیر اقدام کنید:
۱- به صفحه شخصی‌تان (صفحه پروفایل) بروید و بر روی گزینه کیف پول کلیک نمایید.
۲- به صفحه مرورگر کسبینو (نوار پایین اپلیکیشن گزینه چهارخانه) بر روی کیف پول کلیک نمایید.
در کیف پول شما می توانید موجودی پرسیس خود را مشاهده نمایید ، همچنین می توانید ببینید با تعاملاتی که داشتید چقدر پرسیس جمع آوری کرده اید.
همچنین از قسمت طرح‌های فعال در کیف پول ، می توانید کد های پرسیس ثبت شده خود را مشاهده کنید.

با استفاده از موجودی کیف پول خود می توانید بسته های تبلیغاتی رایگان جهت رونق کسب و کار و تبلیغات پست های خود ، به صورت رایگان خریداری نمایید.

شما می توانید پرسیس جمع آوری شده خود را از کیف پول برای استفاده رایگان از بسته تبلیغاتی مکان محور و بسته دیوار استفاده و خرج کنید. البته به یاد داشته باشید اگر پرسیس شما به اندازه بسته تبلیغاتی باشد این امکان میسر است.

برای اطلاع از اینکه آیا پرسیس شما به اندازه پرسیس بسته تبلیغاتی است ، می توانید اول از کیف پول خود ، موجودی پرسیس خود را چک کنید و سپس به بسته مورد نظرتان مراجعه کنید و از اطلاعات آن بسته مقدار پرسیس مورد نیاز برای خرید بسته با پرسیس را مشاهده کنید.

 

نحوه کار کردن با کسبینو

برای بارگذاری پست به صفحه پروفایل (صفحه شخصی‌تان) بروید بر روی گزینه افزودن پست کلیک کنید و از قسمت پست ، میتوانید پست های خود را بارگذاری نمایید.

kasbino - post

برای بارگذاری محصول به صفحه پروفایل (صفحه شخصی‌تان) بروید بر روی گزینه افزودن پست کلیک کنید و از قسمت محصول ، میتوانید محصولات خود را برای فروش و تبلیغ بارگذاری نمایید.

در نظر داشته باشید این قسمت برای کاربرانی فعال است که حساب خود را کسب و کاری کرده اند.

kasbino - product

برای جستجوی در کسبینو می توانید با مراجعه به قسمت ذره بین (نوار پایین اپلیکیشن گزینه دوم از سمت چپ) و کلیک بر روی کادر بالای این صفحه وارد قسمت جستجو (سرچ) شوید.
در این قسمت شما میتوانید در 6 دسته جستجو نمایید:

 • کسب و کار: در این قسمت شما متوانید نام فارسی (عنوان فارسی) کسب و کار ها و پیج های موجود در کسبینو را جستجو نمایید
 • محصول: در این قسمت شما میتوانید محصول مورد نظرتا را جستجو نمایید.
 • پست: در قسمت پست میتوانید خدمات،رویدادها، اطلاع رسانی و هرگونه پستی که کاربران ثبت کرده اند جستجو نمایید.
 • کارجو (نیروی کار): در این قسمت میتوانید با عنوان شغلی که مدنظرتان است در بین رزومه کارجویان جستجو نمایید.
 • کار (فرصت شغلی): در این قسمت میتوانید با عنوان شغلی که مدنظرتان است در بین آگهی کارفرمایان جستجو نمایید.
 • شناسه صفحه: در قسمت شناسه صفحه شما میتوانید شناسه کاربران (آیدی پیج) جستجو نمایید.
  اگر بخواهید از دسته بندی های قابل جستجوی بالا اطراف خود را جستجو کنید پس از انتخاب دسته جستجو پس از نوشتن عنوان مورد نظر اگر گزینه اطراف من را فعال کنید میتوانید پست های ثبت شده در اطراف خود در دسته بندی مورد نظرتان را مشاهده نمایید.

kasbino - search

شما زمانی که از قسمت جستجو در بین یکی از دسته بندی های کسب و کار، محصول، پست ، کارجو ، کار ، شناسه صفحه جستجو کنید گزینه ای با عنوان جستجوی پیشرفته برای شما نمایان می شود که در این قسمت می توانید دسته بندی ، زیر دسته بندی ، نوع کسب و کار ، رتبه کسب و کار ، شعاع جستجو نسبت به فاصله شما ، استان و شهر را فیلتر نمایید.

kasbino - advance search

شما با مراجعه به قسمت نقشه و کلیک بر روی کادر جستجو ، هر یک از دسته بندی های کسب و کار، محصول، پست ، کارجو ، کار ، شناسه صفحه را جستجو کنید می توانید عنوان مورد جستجو خود را بر روی نقشه جستجو کنید و زمانی که فیلتر اطراف من را فعال کنید ، کسب و کارهای اطراف خود را بر روی نقشه مشاهده خواهید کرد.

اگر در کسبینو محصول و یا خدمتی را مشاهده کردید و تمایل به استفاده از آن محصول و یا خدمات را داشتید، کافی است با مراجعه به صفحه شخصی (صفحه پروفایل) صاحب کسب و کار ، از منو اطلاعات از طریق شماره تلفن ، با آن کسب و کار در ارتباط باشید.

برای اشتراک گذاری صفحه کسبینو خودتان ، می توانید به صفحه شخصی تان مراجعه کنید و از قسمت اطلاعات، در پایین صفحه بر روی اشتراک گذاری کلیک نمایید و در هرجایی که تمایل دارید صفحه تان را به اشتراک بگذارید.

kasbino profile share

با توجه به اینکه کسب و کارها موقعیت خود را بر روی نقشه ی کسبینو ثبت می کنند این قابلیت برای کاربران و مشتریان آنها وجود دارد که بتوانند بدون نیاز به لوکیشن گرفتن از کسب و کار به راحتی و توسط کسبینو موقعیت آن کسب و کار را مشاهده کنند و با استفاده از نقشه های مسیریاب به آن کسب و کار مراجعه کنند.
برای این کار به صفحه پروفایل آن کسب و کار بروید و در انتهای صفحه بر روی مسیریابی کلیک کنید ، تا با یکی از نقشه های مسیریابی تلفن همراهتان به آن موقعیت هدایت شوید.

kasbino Routing

تمامی مشاغل، اصناف و فروشگاه های اینترنتی ، استارت آپ ها و … امکان فعالیت در کسبینو را دارند و می توانند در کنار فروشگاه حضوری و یا اینترنتی خود در کسبینو هم فروشگاه مجازی مختص به خود را راه اندازی نمایند و درآمد بیشتری کسب کنند.

ثبت نام، عضویت و بارگذاری پست‌های تبلیغاتی‌تان در کسبینو کاملاً رایگان است.

صاحبان کسب و کار بابت فروش محصولات و ارائه خدمات خود ، هیچ کارمزدی در کسبینو پرداخت نمی کنند.

بله شما می توانید با ثبت نام و عضویت در کسبینو همانند سایر کسب و کارها به معرفی و تبلیغ کار خود بپردازید و کسب درآمد نمایید.

رتبه بندی هر صفحه‌ی کسب و کاری براساس میانگین امتیازی است که کاربران و مشتریان در صفحه شخصی (پروفایل) آن کسب و کار ، در قسمت نظرات ثبت می کنند.

 

opinion

کسبینو به صورت سراسری در تمام کشور و حتی در خارج از مرزهای ایران، به ایرانیان عزیز با افتخار خدمات خود را ارئه می دهد.

پشتیبانی آنلاین کسبینو هفت روز هفته و 24 ساعته در خدمت شماست و می توانید از طریق دکمه پشتیبانی آنلاین در اپلیکیشن و یا
آیکون پشتیبانی در سایت کسبینو با ما در ارتباط باشید.

همچنین می توانید از طریق شماره تماس درج شده در سایت و یا در اپ کسبینو در ساعات اداری با ما در تماس باشید.

برای ثبت کد معرف خود وارد صفحه پروفایلتان شوید ، بر روی سه خط بالا سمت راست کلیک کرده و کد معرف را انتخاب کنید و سپس در کادر آن قسمت کد معرف را ثبت نمایید

kasbino - Identifier code

شما با مراجعه به کیف پول و انتخاب گزینه طرح های فعال، می توانید از وضعیت کدهای معرف خود مطلع شوید.