چطوری تو کسبینو تبلیغ کنیم؟

  • 13 اسفند 1399

تبلیغات مکان محور

هر کسب و کاری می تواند به تمام اطراف کار خود تبلیغات صوتی ، تصویری و ویدئویی بفرستد و حتی می تواند منطقه ی دیگر جغرافیایی را برای فرستادن تبلیغات خود انتخاب کرده و تبلیغ نماید.

این قابلیت در هیچ اپلیکیشنی وجود ندارد.

پس از تکمیل اطلاعات کسب و کارت از صفحه شخصی‌تان در قسمت ویرایش پروفایل ، میتونی از طریق پروفایلت و ورود به قسمت ثبت آگهی، از بسته تبلیغاتی مکان محور استفاده کنی

 

تبلیغات مکان محور

این بسته به تو این امکان رو میده تا بر اساس مساحت های مختلف،مثلا حدود 12 کیلومتر مربع(به فاصله 2کیلومتر از کسب و کار)، به تمام افرادی که کسبینو رو نصب کردن و در این محدوده تردد و یا حضور دارن ، به مدت حداکثر 90 روز و یا تا سقف معینی از کاربر ، پست تبلیغاتی مورد نظرتان را در قسمت خانه در کسبینو ارسال کنید.

بارگذاری محتوا

مهمترین عواملی که باعث میشه تا محتوای شما بازدید داشته باشد بستگی به یک سری عوامل داره از جمله:

  • کامل بودن اطلاعات و مشخصات کسب وکارت
  • بارگذاری روزانه‌ی عکس و ویدئو های مناسب و جذاب از محصولات یا خدماتی که به مشتریان ارائه میدی
  • ثبت دقیق محل کسب وکارت روی نقشه

تمامی اکانت ها در زمان ایجاد اکانت، حساب مشتری (عادی) هستند و اگر صاحب کسب وکار هستید لازم است پس از ساخت پروفایل، در صفحه شخصی‌تان (صفحه پروفایل) به قسمت ویرایش پروفایل بروید ، مشخصات و آدرس کسب و کار خود را تکمیل نمایید تا حساب کاربری شما اتوماتیک به کسب و کار تغییر نماید.

سپس بر روی بعلاوه (+) از نوار پایین اپلیکیشن کلیک کنید تا صفحه بارگذاری پست براتون باز بشه ، بعد از تکمیل موارد خواسته شده و بارگذاری عکس یا فیلم ، دکمه انتشار پست رو بزن

اگر هم میخواهی پست های شما در محدوده جغرافیایی خاصی بیشتر دیده بشه و درآمدت رو افزایش بدی حتما از بسته های تبلیغاتی کسبینو استفاده کن

پس از تغییر حساب کاربری خود به کسب و کار ، مثل بارگذاری پست اول بر روی بعلاوه (+) از نوار پایین اپلیکیشن کلیک کنید تا صفحه بارگذاری پست براتون باز بشه و بعد در قسمت دسته بندی پست ،گزینه رویداد رو انتخاب میکنی و بعد از تکمیل موارد و بارگذاری عکس یا فیلم ، انتشار پست رو میزنی

 

ثبت رویداد در کسبینو

پس از تغییر حساب کاربری خود به کسب و کار ،  بر روی بعلاوه (+) از نوار پایین اپلیکیشن کلیک کنید تا صفحه بارگذاری پست براتون باز بشه و بعد در قسمت دسته بندی پست ،گزینه محصول رو انتخاب میکنی و بعد از تکمیل موارد و تعیین قیمت محصول و بارگذاری عکس یا فیلم، انتشار پست رو میزنی

 

ثبت محصول در کسبینو

تبلیغات در کسبینو

تبلیغات دیوار ، پست شما را به صورت تبلیغاتی و در اندازه بزرگتر از پست های دیگر در قسمت دیوار کسبینو یا همان اکسپلور (گرید) در مدت زمان مشخصی که شما انتخاب کرده اید نمایش می دهد.

بسته دیوار کسبینو

شما می توانید از دو طریق بسته های تبلیغاتی فعال خود را مشاهده کنید :

1- وارد صفحه شخصی‌تان (صفحه پروفایل) شوید و بر روی گزینه ثبت آگهی کلیک فرمایید و سپس از قسمت بسته های من ، بسته های فعال تبلیغاتی خود را مشاهده نمایید.

2- پس از ورود به صفحه شخصی‌تان ، از بالای صفحه بر روی کیف پول کلیک کنید سپس از قسمت طرح های فعال ، بسته های فعال تبلیغاتی خود را مشاهده نمایید.

شاید باورتون نشه اما قیمت تبلیغات در کسبینو باور نکردنی است.

شاید اطلاع داشته باشید که هزینه تبلیغات به صورت پیامک و تکست از 13 تا 25 تومان متغییر است، اما در کسبینو فرستادن یک تیزر تبلیغاتی مولتی مدیا از 5 تومان تا ده تومان (صد ریال) است.

پس فرصت رو از دست ندید و همین حالا برای کسب درآمد بیشتر یکی از بسته های تبلیغاتی کسبینو رو خریداری کنید.

بسته دیوار: این بسته تبلیغاتی به شما این امکان را می دهد تا در بخش دیوار کسبینو یا گرید (اکسپلور) ، طی مدت زمان مشخصی، پست تبلیغاتی موردنظرتان را به صورت متمایز جهت مشاهده عموم کاربران کسبینو نمایش دهید.

بسته مکانی: این بسته تبلیغاتی به شما این امکان را می دهد تا در محدوده مورد نظر در اطراف کسب و کارتان یا هر نقطه ای از نقشه که انتخاب کرده اید ، به تمام افرادی که کسبینو را نصب دارند و در این محدوده تردد و یا حضور دارند ، به مدت حداکثر 90 روز و یا ، تا سقف معینی از کاربر که در بسته ها اعلام شده است ، پست تبلیغاتی مورد نظرتان را در قسمت خانه در کسبینو ارسال نمائید.