حریم خصوصی

  • 13 می 2024

سیاست های حفظ حریم خصوصی کاربران

حریم خصوصی

کسبینو با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، درج پست ،  ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات سامانه ، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای ایجاد حساب کاربری و صفحه کاری اختصاصی و همچنین پردازش و فعالسازی خرید، شماره موبایل مورد نیاز است. یادآوری می‌شود شماره موبایلی که مشتری در هنگام ثبت نام در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  تلفن‌ رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج شماره تماس‌های همراه توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.

کسبینو از شماره تلفن‌ها به عنوان مشخصه‌های منحصر به فرد استفاده می‌کند تا یافتن حساب‌های کاربری متعلق به افراد و برقراری ارتباط با کسانی که از طریق شماره تلفن همراه با آنها مرتبط هستید را در پیام رسان کسبینو برای کاربران تسهیل نماید . کسبینو قبل از همگام‌سازی (sync) مخاطبان، از کاربران اجازه می‌گیرید. همچنین کاربران همواره می‌توانند از طریق تنظیمات دستگاه خود، همگام‌سازی مخاطبان را متوقف کرده و دسترسی کسبینو به فهرست مخاطبان تلفن همراه خود را محدود نمایند.

کسبینو احراز  اطلاعات وارد شده کاربران  را بر اساس نیاز  از طریق  API های دولتی بررسی خواهد کرد . به عنوان مثال برای ایجاد صفحه کاری کد ملی کاربر از طریق سرویس شاهکار و اطلاعات کارت بانکی  از طریق سرویس مانا صحت سنجی می گردد و  یا در هنگام خرید عرضه های دولتی مانند لاستیک و روغن موتور اطلاعات خودرو با سرویس بیمه مرکزی مورد بررسی قرار می گیرد .

کسبینو برای ارائه مطلوب خدمات رایج پیام‌رسان‌ها به کاربران، نیازمند اعطای دسترسی‌های متداول است. کاربران می‌توانند دسترسی‌های برنامه را در تنظیمات سیستم عامل خود مشاهده و آن‌ها را فعال/غیرفعال کنند. طبعاً در صورتی که یک دسترسی فعال نباشد، عملکرد مرتبط با آن غیرفعال خواهد شد. مثلا اگر شما دسترسی به دوربین را غیرفعال کنید، برای ارسال عکس یا تنظیم پروفایل در کسبینو نمی‌توانید از دوربین استفاده کنید یا اگر دسترسی برنامه به حافظه غیرفعال شود، نمی‌توانید فایلی را ارسال یا بارگیری کنید.

همچنین کسبینو با نصب و یا استفاده از اپلیکشن با اخذ اجازه از کاربر اطلاعات زیر را به صورت ناشناس از کاربر اخذ می کند. این اطلاعات در حد ضرورت و متناسب با مقاصدی از جمله مطالعه علت گزارش خطا و بهبود اشکالات سیستمی و تجربه کاربری در هنگام استفاده از وبسایت و اپلیکیشن کسبینو و نیز تحقیقات بازاریابی و ارائه خدمات و پیشنهادات خرید مرتبط تر به کاربران جمع آوری می شود و به نحوی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط نباشند.

نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما، شناسه اندروید و شناسه تبلیغاتی اندروید ویژه دستگاه شما، جست‌وجوهای انجام شده در اپلیکشن و وب اپلیکیشن کسبینو و نتایج انتخاب‌شده، مدت و بازه های استفاده شما از کسبینو، موقعیت مکانی، اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور شامل نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر

این اطلاعات تنها توسط کسبینو استفاده شده و در اختیار شریک تجاری دیگری قرار نمی گیرد. همچنین در صورت درخواست کاربر اطلاعات قبلی پاک شده و پس از آن این اطلاعات جمع آوری نمی گردد.

در صورت بروز وقفه (Crashes) نیز اطلاعات زیر جهت مطالعه علت بروز وققه و رفع خطا جمع آوری می گردد

وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و میزان فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت  رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکه دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ.

کسبینو برای اطلاع‌رسانی رویدادها ، اخبار خدمات ، سرویس‌های ویژه ، پروموشن‌ها و یا تغییر سیاست های کاری  و حریم خصوصی برای اعضای سامانه خود پیامک و اعلان داخلی ( نوتیفیکیشن ) ارسال می نماید و جزئیات هر مورد را  در قالب پست در صفحه اصلی کسبینو منتشر و در معرض دید تمام مخاطبان قرار می دهد .

کسبینو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، کسبینو می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات  کسبینو، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به کسبینو اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر ی قصد واگذاری شماره همراه خود را به فردی دیگری دارد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی ، می بایست پیش از واگذاری حساب کاربری خود را بطور کامل حذف کند . در غیر این صورت مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه کسبینو را از خود سلب می‌کند.

کسبینو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای کسبینو وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات کسبینو ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که کسبینو همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP استفاده می‌کند.

کاربران می توانند برای حذف کامل حساب کاربری  به منوی اپلیکیشن یا وب اپلیکیشن کسبینو مراجعه نمایند. حذف حساب کاربری یا دلیت اکانت قابل بازگشت نیست. یعنی کاربران با این کار، همه پیام‌ها، مخاطبان، کانال ها ، گروه ها ، پست ها ، امتیازهای کسب شده در کیف پول ، موجودی کیف پول و تمامی سوابق خرید و تسویه فروشگاهی را برای همیشه از دست خواهند داد!
کاربران در صورت حذف مکرر حساب کاربری، تا مدتی امکان ورود مجدد به حساب خود را نخواهند داشت. مدت زمان انتظار برای ورود مجدد متفاوت است و بنا به تعداد دفعات حذف حساب، بصورت تصاعدی افزایش می‌یابد.
ضمنا حذف حساب کاربری موجب رفع محرومیت‌های یک حساب نمی‌شود و شخصی که اعمال قانون شده است، در صورت ورود مجدد به کسبینو همان محرومیت‌ها را خواهد داشت.

نهایتا  کسبینو با پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و روش‌های مناسب رمزنگاری و مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش خود را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و کسبینو حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

تلفن پشتیبانی :

02148000936 پاسخگویی از 08:30 الی 19:00

دفترمرکزی:

تهران، اتوبان جلال آل احمد، بلوار جانبازان، ساختمان امام رضا، طبقه چهارم، کد پستی 1464685873